Інформаційний центр
0(800) 500-500
У Києві 490-88-88 або 521 з мобільного (для абонентів Vodafone)
068 490 08 88 з мобільного (для абонентів Київстар)

 — з питань
Інтернет-банкінгу для приватних осіб

Для клієнтів малого та середнього бізнесу
0 (800) 505-045

Центр технічної підтримки Райффайзен Бізнес Онлайн та Інтернет-банкінгу для суб'єктів господарювання
0 (800) 505-770У Києві: 495-41-40

Режим роботи: понеділок - п'ятниця (08:00 - 19:00).

Інформаційний центр підтримки бізнес-клієнтів з питань валютного регулювання:
0 (800)500-025 Режим роботи: понеділок – п'ятниця (09:00 – 18:00).

Центр цілодобової підтримки з питань еквайрингу
0 (800) 500-738 У Києві: 495-91-91

Центр із врегулювання простроченої кредитної заборгованості
0 (800) 509-900 У Києві: 496 11 46

Інформування осіб про пов'язаність із банком

Центральний офіс
01011, Україна
м. Київ, вул. Лєскова, 9


Райффайзен Лізинг Аваль

Райффайзен Банк Аваль провів у 5 містах чергові бізнес-семінари для клієнтів малого та мікробізнесу

11.03.2016

Київ. 11 лютого. — Райффайзен Банк Аваль провів у Києві, Полтаві, Дніпропетровську, Луцьку та Миколаєві семінари для клієнтів сегменту малого та мікробізнесу в рамках проекту «Академія бізнесу від Райффайзен Банку Аваль: семінари з питань бізнес-діяльності».

Основною метою заходів було надати інформаційну підтримку клієнтам, розширити їхні можливості щодо доступу до сучасних підходів ведення бізнесу, а також створити площадку для обміну досвідом для представників малого та середнього бізнесу країни.

«Оптимізація оборотного капіталу: управління дебіторською та кредиторською заборгованістю та товаро-матеріальними запасами» – такою була тема бізнес-зустрічі у Полтаві та Луцьку. Тему «Розвиток бізнесу в умовах нестабільності – досвід та інструменти» учасники обговорювали у Луцьку, Києві та Миколаєві. Окрім того у Києві також провели семінар на тему «Оптимізація власного бізнесу – прийняття фінансових рішень».

Учасниками семінарів стали не лише клієнти Райффайзен Банку Аваль. Керівники, власники та бухгалтери підприємств обговорювали наявні для бізнесу виклики, ділилися власним досвідом, брали участь у дискусіях.

Провели бізнес-семінари співробітники Райффайзен Банку Аваль, які пройшли сертифікацію у Міжнародній фінансовій корпорації (IFC) та мають багаторічний досвід співпраці з клієнтами малого та мікробізнесу: у Миколаєві – Дмитро Ульянов та Ліана Арзуманян, у Дніпропетровську – Олексій Середа та Ольга Дрешпак, у Києві – Оксана Ященко та Ганна Подзерей, в Луцьку – Альона Пузанкова та Костянтин Шкільняк, в Полтаві – Оксана Дядченко та Катерина Приходько.

Гість бізнес-семінару в Києві Євгеній Куліш, власник та директор ПП «Нове життя» (основним видом діяльності є промисловий альпінізм, клієнт Райффайзен Банку Аваль з 2009 року) поділився своїми враженнями: «Останнім часом відвідую багато різних тренінгів та семінарів. Це бажання пов’язане з потребою рухатися далі, створювати та використовувати в бізнес-діяльності інші підходи та методи. Подібної ініціативи від банку, відверто кажучи, не очікував, тому з задоволенням узяв участь та, що найголовніше, не пожалкував! Тема «Фінансові рішення» спонукала використати запропоновані рекомендації та підходи. Звісно, з теоретичної точки зору все почуте має право на існування, а от зробити висновки щодо практичності – можливо тільки після спроби застосувати. Бажаю банку рухатися в цьому напрямку, адже підтримка бізнесу зараз важливіша, ніж будь-коли!».

Участь у бізнес-семінарі на Полтавщині взяла підприємець Світлана Чуб, директор ТОВ «Ефективні системи у тваринництві» (оптова торгівля обладнанням для тваринництва). Компанія є клієнтом Райффайзен Банку Аваль із 2013 року. Пані Світлана розповіла: «Все змінюється, і якщо не реагувати на ці зміни вчасно, з часом пожалкуєш. Звісно, все почуте сьогодні так чи інакше вчили багато років тому, але свою справу робиш по-своєму, за звичкою. Найбільша цінність таких зустрічей – це комфортне та цікаве спілкування з колегами та представниками банку. Я відвідую ці заходи не вперше, потім експериментую на своєму підприємстві: прораховую отримані практичні кейси. І переконалася, що озвучені методи ефективні та дійсно працюють. Подяка банку за ці зустрічі та прагнення бути з клієнтом».

Олена Кулєшова, учасниця бізнес семінару в Дніпропетровську, очолює ТОВ «СІА 3007», яке займається оптовою торгівлею непродовольчої групи товарів. Компанія обслуговується в Райффайзен Банк Аваль з 2009 року. «Вести бізнес завжди було непросто, — говорить вона, — особливо в сучасних умовах. На жаль, часу на самоосвіту завжди не вистачає. Тому із задоволенням прийняла запрошення банку на зустріч, приємно вражена такою ініціативою та бажаю розвивати цей напрямок і надалі – це гарна побудова спів відносин з клієнтом».

На ще одному семінарі в Києві був присутній генеральний директор СТОВ «Єрківці-2» Євгеній Черненко. Підприємство вже понад 15 років займається вирощуванням зернових, а також реалізацією та селекцією елітного та репродукційного насіння, є базовим підприємством Національного Наукового Центру «Інститут землеробства УААН». Євгеній Вікторович відзначив професійний рівень тренерів, а також зазначив: «Тренінг дав можливість структурувати думки та знання, які допомагають нам правильно оцінити компанію, її ресурси, вибрати вірну стратегію. Адже, незважаючи на різноплановість бізнесів, проблеми у всіх схожі, і ми мали змогу познайомитися з практичним досвідом інших бізнесменів, отримати поради й рекомендації».

Семінар в Миколаєві вдруге відвідала і головний бухгалтер ТОВ «СК Агро контракт» Марина Бєляєва: «Наше підприємство займається наданням послуг зі збереження, доставки, складуванню вантажів; із Райффайзен Банк Аваль співпрацюємо з 2003 року. Відвідавши семінар вперше, звернула увагу на деякі рекомендації й вирішила спробувати їх застосувати. Обговорили з колегами, прорахували все та плануємо спробувати використати отриману інформацію в контексті прийняття бізнес-рішень. Складно робити щось по-іншому, але спробувати використати чужий успішний досвід бажання є. Отже, я з задоволенням знову завітала на семінар».

У Луцьку «Академія бізнесу» проводила семінари уже друге, й майже всі учасники попереднього бізнес-семінару знову взяли участь у навчанні. Назар Гусак, директор готельно-рекреаційного комплексу «Рестпарк» не є клієнтом Райффайзен Банку Аваль, проте він наголосив на важливості подібних заходів: «Це як і у житті: не знаєш що саме і коли знадобиться. І займатися саморозвитком та самоосвітою потрібно, попри брак часу та щоденні труднощі. Обов’язково настане час, коли саме ці знання стануть у пригоді. В залежності від зростання бізнесу багато хто захоче використати формули, в доцільності яких ще зовсім недавно сумнівався».

Банк розвиватиме програму бізнес-семінарів для клієнтів і надалі!

Графік їх проведення можна переглянути на сайті банку.

Успіх наших клієнтів – наш успіх!

Архiв

Для смартфонів

Показники Банку*

на 30 червня 2018 р.
млрд грн
Статутний капітал6,15
Капітал9,29
Активи68,41

* згідно з МСФЗ(неаудована)

Курси валют

Райффайзен Банк Аваль*НБУ*
 куп.прод.**
$28,20028,570
33,25033,800
Руб.0,3610,370

* станом на 21.10.2020 09:06

** у т.ч. застосовуються для погашення валютних кредитів у центрах самообслуговування

 
$28,370700
33,504400
10  Руб.3,636600

* станом на 21.10.2020 09:08

** у т.ч. застосовуються для погашення валютних кредитів у центрах самообслуговування

Курси валют в Raiffeisen Online*
 куп.прод.
$28.22028.550
33.27033.780

* станом на 21.10.2020 09:06

$/€ 0,8468
€/$ 1,1810

Крос-курси НБУ

Корисні посилання