Інформаційний центр
0(800) 500-500
У Києві 490-88-88 або 521 з мобільного (для абонентів Vodafone)
068 490 08 88 з мобільного (для абонентів Київстар)

 — з питань
Інтернет-банкінгу для приватних осіб

Для клієнтів малого та середнього бізнесу
0 (800) 505-045

Центр технічної підтримки Райффайзен Бізнес Онлайн та Інтернет-банкінгу для суб'єктів господарювання
0 (800) 505-770У Києві: 495-41-40

Режим роботи: понеділок - п'ятниця (08:00 - 19:00).

Інформаційний центр підтримки бізнес-клієнтів з питань валютного регулювання:
0 (800)500-025 Режим роботи: понеділок – п'ятниця (09:00 – 18:00).

Центр цілодобової підтримки з питань еквайрингу
0 (800) 500-738 У Києві: 495-91-91

Центр із врегулювання простроченої кредитної заборгованості
0 (800) 509-900 У Києві: 496 11 46

Інформування осіб про пов'язаність із банком

Центральний офіс
01011, Україна
м. Київ, вул. Лєскова, 9


Райффайзен Лізинг Аваль

#FortunedMonday Володимира Лавренчука, Голови правління Райффайзен Банку Аваль: про особисту ефективність та глибину музики// noblesfortune.com. — 30 квітня 2018 р.

02.05.2018

Бездоганний спосіб розпочати тиждень – заварити чашечку кави, сісти зручніше та відкрити нову історію із тегом #FortunedMonday.

У рубриці #FortunedMonday ми розмовляємо з успішними бізнесменами, трансформаційними лідерами та лідерами думок про те, як вони налаштовують себе на вдалий робочий тиждень і звідки черпають натхнення.

Герой чергового випуску – Володимир Лавренчук, голова правління Райффайзен Банку Аваль.

Надихайтесь та go ahead!

Розкажіть як проходить Ваш понеділок?

Мій понеділок починається о 6:30. Часто я намагаюсь робити ранкову гімнастику, яка включає вправи на дихання та енергетику. Це не стільки спорт, скільки підготовка до дня. Така гімнастика, як правило, займає 30-35 хв. мого вранішнього часу. Особливо натхненно вона виходить у літній період на дачі, коли сходить сонце та співають шпаки. Тут менше спорту, більше магії.

Робочий процес зазвичай починається уже в машині. Не те, що я такий працеголік, просто зараз у Києві їхати швидко неможливо, дорога займає 30-40 хв. Цей час можна активно використати на перегляд порядку денного, поштові відповіді тощо.

Понеділок починається годинною нарадою для керівників служб корпоративного бізнесу, де ми обговорюємо останні зміни в Україні та світі, новини вихідних, плани та пріоритети на тиждень.

Кожна така нарада, а, відповідно, і понеділок – це своєрідний внесок у формування корпоративної культури. Ми з колегами обмінюємось ідеями та активностями, обговорюємо питання культури індустрії, події в дотичних секторах, сигнали, на які потрібно зреагувати. Завжди така нарада є віддзеркаленням того, де ми є сьогодні. Кожен відчуває іншого, і таким чином непрямо опікується справами свого колеги по роботі.

Сплановані наради складають приблизно 70% мого часу. І тільки 30% – це ad hoc, справи, спрямовані на конкретний випадок.

Фіксованого часу завершення робочого дня у мене немає, і, певно, ніколи не буде. Такий графік в молоді роки додавав багато напруження. Треба було іноді від хвилювань пити Валідол :) або хапати свіжого повітря. В останні роки мені вистачає п’ять годин сну. Це не дуже здоровий сон, але його вистачає, аби почуватися бадьорим.

Правила організації робочого дня

Як правило, я готую квартал, а не день. Щокварталу я переглядаю свої активності на наступний, виставляючи ті чи інші корекції до пріоритетів. У кварталі мають бути враховані усі основні споживачі моїх послуг, як in-house, тобто в банку, так і на ринку. Тому мій день запланований дуже заздалегідь, а у поточний момент я його лише коригую відповідно до справ ad hoc.

Як швидко ввести себе в так званий стан «ресурсу»? Поділіться секретами особистої ефективності

Найголовніше для мене – це визначення мети. Іноді у наших амбітних планах, порядках денних переважна більшість задач виглядає рутиною. До кінця дня, коли уже третя чи п’ята нарада, ти втомлюєшся. Але на зібрання приходить 3-10 людей, і потрібно себе мобілізувати. Я відразу ставлю питання: «Нагадайте, чому ми тут зібрались?», «Яка мета нашої зустрічі?». Мета має бути викладена чітко. Іноді я себе перепитую: «Ми для цього тут зібрались?». І тоді спрацьовує внутрішній order – «Ну так це ж цікава річ!». Як тільки ти собі кажеш цю фразу, втома зникає. Твій ресурс мобілізується, коли ти усвідомлюєш, що витрачаєш свій час на потрібні речі, на правильних людей і там, де потрібно. Адже успішність – це бути у вірний час у вірному місці із вірними людьми. Нема необхідності перевіряти себе так перед кожною нарадою, інколи це розуміння зберігається на несвідомому рівні.

Крім того, мені видається, що у мене є привілей, не прописаний у контракті. Коли внутрішня відповідь – «ні, мені це не потрібно», я цього і не роблю :). Я відміняю нараду, зменшую її до трьох хвилин тощо. А коли я знаю, що можу впливати на подібні речі , виявляється, що всі наради/активності у мене тільки цікаві. А значить і життя цікаве загалом :).

З чого розпочався Ваш кар’єрний шлях?

Є у мене історія про завод Артем на Лук’янівці в Києві, де працював Лавренчук – слюсар-збиральник першого розряду. Було це давно, усього й не згадаєш, та й сама історія типово совкова, без будь-яких родзинок. Після школи я не вступив до університету і пішов до армії, де відслужив два роки. Ці життєві сторінки, мені видається, нічого хорошого, рівно як і нічого поганого мені не дали. Вони просто були у моєму житті і все. Це була частина життя за тих часів – армія, завод. Через це пройшли усі, з ким я виріс на одній вулиці.

Далі я сім років був старшим економістом у Національному банку без будь-якої перспективи стати начальником сектору до пенсії. І такими були мільйони. Я не відчував себе лузером. Так жили усі, так жив і я. Від футболу до хокею чи рибалки. Ось там було з 9:00 до 18:00 :). Цю історію можу підсумувати твердженням: добре, що я був там меншу частину свого життя. Мені пощастило вскочити у швидкий потяг, який стрімко мчав на початку дев’яностих, опинившись у банківському секторі. Адже саме через банківський сектор у той час проходило дуже багато реформ. Я потрапив у банківські школи Дюссельдорфу, Дубліну, Лондону, Риму, Маямі і так далі. І звідси уже почалась моя цікава банківська історія. Серед моїх родичів не було не те що банкірів, а й навіть бухгалтерів. Мабуть, я опинився у вірному місці у вірний час.

Яку пораду Ви дали б собі на початку свого кар’єрного шляху?

Років два тому я уже відповідав на подібне питання і сказав, що не потрібно нічого боятись, світ належить тобі і go ahead. Зараз мені хочеться порадити собі вчити «китайську мову», у сенсі щось дуже інше, ніж звичайний набір знань та навичок. Потрібно було більше займатися самоосвітою. Треба було більше мандрувати, дертися із тих рамок, в які нас поставили. Якщо середовище, у якому ти знаходишся, непривітне та не дає шансів, потрібно із нього вибиратись та відкривати весь безмежний світ. Адже світ наповнений суперцікавими місцями, людьми, подіями, культурами, мовами, фольклором. Пізнання усього цього дуже збагачує. От зараз я би у своєму житті це дуже змінив, а тоді мені такі ідеї і в голову не приходили.

Ваші улюблені країни для подорожей

Я хотів би мандрувати більше. Зараз мої подорожі здебільшого пов’язані з роботою. У мене практично немає приватних мандрівок. Я брав відпустку більше п’яти днів певно років двадцять тому. Моя звичайна відпустка – 3-5 днів.

Я ніколи не був в Азії. Мається на увазі в Південно-Східній, дізнаюсь про ці краї переважно із YouTube :). У Європі я був багато де. Одна із моїх улюблених країн – це, безперечно, Австрія. І це не респект моєму акціонеру :). Австрія насправді мені дуже близька. Там мені подобається все: краєвиди, гірські лижі, люди, їх культура, відкритість, їх інженерне мислення і багато чого іншого. Також мені дуже подобається Ірландія. Я завжди був закоханий в ірландську культуру та історію. Ірландці стільки всього зробили для світу. Не знаю, як я міг думати, що я щось знаю про світ, не знаючи ірландської культури та її впливу на світову культуру. Я був там, може, разів 5-7. І кожен раз така подорож ставала для мене визначною подією.

Ваше життєве кредо

Я ніколи не замислювався, що маю створити якусь таку формулу для себе. У мене є декілька пакетів цитат, які я можу називати під настрій, і вони влучно підійдуть до мого життя. Якщо говорити про культурну спадщину, то в моєму уявленні вона створилась зовсім не в школі, а під час бітломанії. Тому я можу цитувати Джона Ленона, і значна частина висловів підійде під мої уявлення про світ. Крім того, я дуже емоційно пройшов через початок дев’яностих: Народний Рух, революція, зміни, незалежність. У той час були люди, які, очевидно, створювали мої уявлення про цінності та вплинули на мій світогляд. Із останніх років новітньої історії я б цитував Любомира Гузара та Богдана Гаврилишина. Вони найбільше вплинули на моє уявлення про життєве кредо. Також я назвав би деякі речі, які перейняв із практики в європейських банківських школах. Управлінська робота забирає практично весь активний життєвий час. На цю тему теж хочеться невпинно цитувати.

Якщо я коли-небудь і сформулюю життєве кредо, то це буде комбінація бітломанії, патріотичних та бізнесових впливів :).

Уявімо, що Ваші ресурси необмежені, якою була б Ваша глобальна ініціатива?

У мене буде дві відповіді на це питання. Перша дещо грайлива, друга – конкретніша, але і в першу, і в другу я вірю.

Перша відповідь. Я вважаю, що сьогодні більшість людей має необмежені ресурси. Питання тільки в усвідомленні цього. Як тільки людина усвідомлює необмеженість своїх ресурсів, мрія стає планом дій. Якщо мрія стає планом дій, а людина усвідомлює, що має необмежені ресурси і добрий намір, тоді все відбудеться так, як треба.

Друга відповідь. Я свідомий того, що мені пощастило бути тут і зараз. Те, що ми робимо, ми робимо дуже натхненно. Щоденною роботою, хорошими людьми, якісними сервісами ми поступово змінюємо наше суспільство на краще. Я не глобаліст, і мої мрії не виходять за межі України. Я би інвестував в людей. А саме в прискорення їх навичок ефективної кооперації та співпраці. Я вірю у human factor більше, ніж в те, що роботи замінять людей. Я переконаний, що людський ресурс необмежений, і його глибина не має дна. Тому я інвестував би в те, щоб створити мотивації, стимули, системи, які допоможуть людям активніше розкривати та використовувати свій потенціал. Було б дуже добре створити в Україні спільноти, ефективні в кооперації, новітніх технологіях та побутових речах. Адже не ВВП є мірилом щасливого життя, а здатність людей бути ефективними разом і отримувати насолоду від спільного перебування. Ми можемо конкурувати зі світом лише у тому випадку, якщо добре організуємося вдома.

Порекомендуйте сайт, книгу, фільм та інші джерела натхнення

Про літературу та кіно я буду говорити мало. Через щільний графік, часу на ці два напрямки лишається небагато. Читаю я переважно публіцистику про поточні справи. Якщо книги, то вони, як правило, пов’язані з менеджментом, фінансами, бізнесом. Дуже поодинокі художні книжки я дочитую до кінця. До кола моїх улюблений авторів входять Василь Шкляр та Сергій Жадан – люди, яких я знаю особисто. Це неперевершене відчуття – читати книги людей, яких ти знаєш особисто. Це суперлюди і суперкниги. Із фільмами усе ще складніше. Адже кіно – це дві години часу, а подивитись фрагментарно значить не відчути смак від перегляду.

Понад усе мене надихає музика. Якщо є час, я краще подивлюсь репортаж про U2 в Дубліні, чи, перебуваючи в Лондоні, візьму вініл Роберта Планта. Послухати 15 хвилин Роберта Планта – вже неймовірна порція натхнення. Хто його знає, той мене зрозуміє. Коли я дивлюсь на музикантів, то бачу в них не тільки гарних вокалістів або потужну енергетику, а й їхній вплив на світову культуру та значний соціальний меседж. Це мене не лише надихає, а й навчає. Не в сенсі, як це можна повторити, а в сенсі, як це може бути потужно. Це Глибина…, а не просто набір слів під музику.

https://noblesfortune.com/categ

Архiв

Для смартфонів

Показники Банку*

на 30 червня 2018 р.
млрд грн
Статутний капітал6,15
Капітал9,29
Активи68,41

* згідно з МСФЗ(неаудована)

Курси валют

Райффайзен Банк Аваль*НБУ*
 куп.прод.**
$27,30027,800
32,00033,150
Руб.0,3700,380

* станом на 07.08.2020 02:02

** у т.ч. застосовуються для погашення валютних кредитів у центрах самообслуговування

 
$27,679300
32,797200
10  Руб.3,771400

* станом на 07.08.2020 02:04

** у т.ч. застосовуються для погашення валютних кредитів у центрах самообслуговування

Курси валют в Raiffeisen Online*
 куп.прод.
$27.32027.780
32.02033.130

* станом на 07.08.2020 02:02

$/€ 0,8440
€/$ 1,1849

Крос-курси НБУ

Корисні посилання